Registraties per provincie

De stand van het aantal registraties op 1 juni 2020 en 1 december 2019 per provincie.

Aantal registraties per provincie op 1 juni 2020

Aantal registraties per provincie op 1 juni 2020 Totaal: 7.132.949
Ja, ik geef toestemmingNee, ik geef geen toestemmingIemand anders beslist
Drenthe1155107074522177
Flevoland770626578617964
Friesland1455579353726740
Gelderland483638296159101558
Groningen1333028428822474
Limburg25854016918261991
Noord-Brabant662074339093144701
Noord-Holland604747392616114341
Overijssel26507214699857766
Utrecht31881519023763697
Zeeland850215808216281
Zuid-Holland711256570863145079
Brontabel als csv (553 bytes)

Aantal registraties per provincie op 1 december 2019

Aantal registraties per provincie op 1 december 2019 Totaal: 6.877.721
Ja, ik geef toestemmingNee, ik geef geen toestemmingIemand anders beslist
Drenthe1139286529921438
Flevoland762466036617248
Friesland1439968596026073
Gelderland47728027446698921
Groningen1322867799721716
Limburg25703615831760991
Noord-Brabant656278314250141631
Noord-Holland600526355692111534
Overijssel26146213689456237
Utrecht31453317490262265
Zeeland841735399015829
Zuid-Holland704341522724140896
Brontabel als csv (546 bytes)